Size bir telefon kadar yakınız
444 5 571

Asansörlü Nakliyat

Anasayfa » Asansörlü Nakliyat

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Asansörlü taşıma sistemi nakliyat işlemlerinde en çok tercih edilen ve son yıllarda popülerliğini arttıran nakil türü olarak bilinmektedir. Kolay ve güvenli taşımacılığın yanı sıra normal taşıma şekline göre daha hızlı olmaktadır. Ayrıca apartmandaki asansörün kullanılmasına da gerek duyulmayan bir taşıma şeklidir. Çünkü bu taşımacılık şekli binanın dış tarafından mobil yük asansörü tarafından yapılmaktadır. Her taşımacılık firmasında olmayan bu işlem sadece profesyonel ve sürekli olarak bu işle meşgul olan nakliyat firmalarının hizmet çerçevesinde yer alır. Nakliyat firması ararken hangi firmanın iyi olduğunu veya olmadığını anlamak açısından dikkatli seçim yapmak gerekir. Özellikle de eşya kapasitesinin çok fazla olduğu zamanlarda kurum taşımacılığı ve benzeri işlemlerde bir eşyanın bozulması veya kaybı büyük sorunlara yol açabilir.

MODÜLER ASANSÖR SİSTEMİ

Asansörlü taşıma sistemi içinde yer alan modüler asansörlü taşımacılık için nakliyat günü haber vermek oldukça yanlış olacaktır. Çünkü normal asansörlü taşımacılıkta mobil asansör en fazla binanın 20.ci katına kadar ulaşabilmektedir. Bu yüzden önceden bili verilerek yapılması mümkün olan bir iştir. Profesyonel firmaların yapabildiği bu sistem seçeceğiniz firmanın öne çıkmasını da sağlayan bir faktördür. İşinde profesyonel olmayan bir firmanın yapabileceği iş değildir. Çünkü nakliyat işlemlerinin tamamı baştan sona teferruatlı ve sorumluluk payı yüksek olan işlerdir. Bu yüzden firma seçimi yapılacak taşımacılık açısından önemli yer tutar.

ASANSÖRLÜ EV TAŞIMA

Asansörlü taşıma işlemleri son yıllarda popüler ve en çok tercih edilen seçim haline gelmiştir. Binanın önüne kurulan mobil asansör sistemi nakliyat aracından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Verilen adreste bekleyen elemanlar ve asansöre alttan yükleyen elemanlar taşıma anında süreli haberleşir. Güvenli ve kolay bir taşımacılık açısından tercih etmekte zorlanmayacağınız bir taşımacılıktır. Böylelikle eşyalarda hasar almamış olur. Çünkü normal taşıma şeklinde her halükarda risk vardır. Fakat profesyonel ekipler eşyaları doğru paketlerse herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Bu konuda üst düzey çalışma prensibine sahip olan Marmara nakliyat firması asansörlü taşımacılık kapsamında güvenebileceğiniz firmalardandır. Çünkü oluşabilecek her riske karşı önceden önlem almaktadır.

Hemen Ara